Car Maintenance

Car Maintenance 1.1

Samochód moim przyjacielem jest

Car Maintenance to program do prowadzenia kartoteki pojazdów. Pozwala odnotowywać zużycie benzyny i wizyty w serwisie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość prowadzenia kartoteki kilku samochodów
  • Drukowanie raportów

Wady

  • Brak przypomnień o przeglądach
  • Brak możliwości zmiany jednostek

Dobry
7

Car Maintenance to program do prowadzenia kartoteki pojazdów. Pozwala odnotowywać zużycie benzyny i wizyty w serwisie.

Regularne przeglądy to podstawa utrzymania samochodu w dobrym stanie przez długie lata. Car Maintenance pozwala prowadzić szczegółową kartotekę naszego samochodu. Program umożliwia notowanie dokładnego zużycia paliwa, a także wymienianych części i wizyt w serwisie. Umożliwia monitorowanie całej floty samochodów i drukowanie szczegółowych raportów.

Car Maintenance to program skierowany przede wszystkim na rynek amerykański, dlatego na wstępie musimy się przyzwyczaić do jednostek wyrażonych w milach, galonach i dolarach. Jest to denerwujące, choć nie obniża funkcjonalności. Na szczęście nie trzeba nic przeliczać, można wpisywać ilości w litrach, a ceny w złotówkach. Należy jedynie o tym pamiętać i nie sugerować się jednostkami podawanymi przez program.

Funkcje Car Maintenance ograniczają się niestety do czysto archiwistycznych. Nie mamy możliwości ustawienia przypomnień o przeglądach, kończącym się ubezpieczeniu, ani nic z tych rzeczy. Możemy jedynie biernie odnotowywać to co dzieje się z naszym pojazdem. Może się to przydać przy sprzedaży auta, jednak w większości przypadków tylko pasjonatom starczy samozaparcia do mozolnego uzupełniania rubryczek Car Maintenance.

Co prawda Car Maintenance nie poraża swoją wspaniałością, ale jest przydatny. Jeśli kochasz swój samochód, na pewno pomoże Ci o niego dbać.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Mac

Więcej
Car Maintenance

Download

Car Maintenance 1.1

Opinie użytkowników o Car Maintenance